تبلیغات
خطه ی سرسبز گیلان رانکوه (املش) - گیلان خاستگاه نهضت های بزرگ در طول تاریخ است
پنجشنبه 14 مرداد 1389

گیلان خاستگاه نهضت های بزرگ در طول تاریخ است

   گردآوری از: Hamidreza Sh    مطلب از طبقه:اخبار و مطالب روز گیلان ،

قائم مقام وزارت آموزش و پرورش، گیلان را خاستگاه بسیاری از نهضت های بزرگ در طول تاریخ دانست. غلامحسین حیدری، قائم مقام وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی مدیران مدارس شهرستان رضوانشهر که روز گذشته 19 آبان ماه در سالن اجتماعات اداره آموزش وپرورش این شهر برگزار شد،گفت: خاستگاه بسیاری از نهضت های عظیم در طول تاریخ،سرزمین گیلان است.

وی در ادامه افزود:در طول انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) سه هدف اسلامی شدن ایران، اسلامی شدن کشورهای دیگرو اسلامی شدن جهان را دنبال می کردو این را همه می دانندکه انقلاب ما با خون شهدا پیروز شده است.

قائم مقام وزارت آموزش و پرورش در ادامه با بیان اینکه اهمیت دین در پیشرفت جامعه ضروری است،تصریح کرد:نظام کمونیستی به وجود آمد تا خدا را انکار کرده ومعابد و مساجد را تعطیل کند و برای تسلط بر این امر 60 تا 90 میلیون انسان از بین رفت.

وی ادامه داد:پیام امام و انقلاب متلاشی شدن کمونیست را خبر داد که در همین راستا رهبر شوروی نیز اعلام کرد بزرگترین اشتباه ما این بود که دین را نادیده گرفتیم.

وی در پایان عنوان کرد:در نظام تعلیم و تربیت باید کار صادقانه انجام گیردتا به اهداف تحول بنیادین در این نظام برسیم.

در ادامه مراسم فرزانه،مدیر آموزش و پرورش رضوانشهر گفت:در سال تحصیلی 87-86 ،بیست واحد آموزشی به جهت کیفیت بخشی به فضاهای آموزشی، کمیته تشویق -کمیته نشاط و رفاه برای جلوگیری از افت تحصیلی از اقدامات انجام گرفته در این مدت است.